Hangisini Seçmeli?

Theratogs ürünü pek çok duruma uyum sağlayabilir ve uygulama imkanlarının listesi oldukça uzundur. Hastanıza TheraTogs ürününü tavsiye etmenizi gerektirebilecek durumlardan bazıları şunlardır:

Eğer fizyoterapist terapi esnasında hastanın denge, duruş, mobilite veya motor kontrolüne, aşırı güç kullanmadan elleriyle olumlu etki sağlayabiliyorsa; düzgünce ayarlanmış bir TheraTogs sistemi ile bu olumlu etkiler terapinin dışında tekrarlanıp, desteklenebilir.

Terapistinizi evinize götürmek’ten kastımız budur – eğer hastanıza terapinizde ellerinizle sağlayabildiğiniz bir fayda varsa, TheraTogs’un doğru uygulanışı ile bu faydalar hasta eve gittiğinde de devam eder.

Ayrıca ebeveynler ve klinik tedavi uzmanları, terapi ve egzersiz seansları esnasında TheraTogs’u ekstra bir çift el olarak ya da diğer çeşitli amaçlarla kullanabilirler. Eğer tekerlekli sandalye ya da benzeri medikal ürünlerle çalışırken hastayı doğru pozisyonlamada zorlanıyorsanız, ya da el kontrolüne odaklanmak isterken vücudun bu esnada doğru pozisyonda kalmasını istiyorsanız, TheraTogs size etkili bir asistan olabilir.